Czat internetowy - Jak skutecznie chronić niematerialne dobra firmy?

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza w dniu 25.03.2010r. w godzinach 10.30-12.30 do udziału w czacie internetowym, w czasie którego na bieżąco otrzymają Państwo odpowiedzi na pytania związane z ochroną wynalazków, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych i znaków towarowych.

Udział w czacie jest całkowicie bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa jest zalogowanie się w portalu www.ipr.pfrr.pl 

Na portalu www.ipr.pfrr.pl, po zalogowaniu, znajdą Państwo szereg informacji z zakresu ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, informacje o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego działań dotyczących ochrony w/w dóbr, ogłoszenia o inicjatywach podejmowanych w ramach projektu oraz dostęp do bezpłatnego poradnika pt. „Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej przedsiębiorstw”.

Czat będzie prowadzony przez rzecznika patentowego, doświadczonego eksperta w dziedzinie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej.

Po wprowadzeniu danych niezbędnych do rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową potwierdzenie aktywacji konta, dlatego żeby uniknąć oczekiwania na potwierdzenie w dniu czatu, zachęcamy do wcześniejszego rejestrowania się na stronie.

Osoba kontaktowa:

 
 

 


 

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Realizacja: