Informacja o projekcie EEN

Sieć instytucji pod nazwą Enterprise Europe Network powstała w 2008 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej. Została stworzona w oparciu o Ośrodki Euro Info (EIC) oraz Ośrodki Przekazu Innowacji (IRC), które posiadają długoletnie doświadczenie we współpracy z europejskimi przedsiębiorstwami.

W ramach sieci funkcjonują punkty kompleksowej obsługi MŚP, w których przedsiębiorcy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług świadczonych przez wyspecjalizowane jednostki w całej Europie oraz wielu państwach trzecich. Sieć zrzesza ponad 500 organizacji, w tym izby handlowe, regionalne agencje rozwoju i uniwersyteckie ośrodki technologiczne, w których pracuje około 4000 doświadczonych specjalistów.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego w ramach Enterprise Europe Network świadczy następujące bezpłatne usługi dla przedsiębiorstw z województwa podlaskiego:Sieć instytucji pod nazwą Enterprise Europe Network powstała w 2008 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej. Została stworzona w oparciu o Ośrodki Euro Info (EIC) oraz Ośrodki Przekazu Innowacji (IRC), które posiadają długoletnie doświadczenie we współpracy z europejskimi przedsiębiorstwami.

W ramach sieci funkcjonują punkty kompleksowej obsługi MŚP, w których przedsiębiorcy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza usług świadczonych przez wyspecjalizowane jednostki w całej Europie oraz wielu państwach trzecich. Sieć zrzesza ponad 500 organizacji, w tym izby handlowe, regionalne agencje rozwoju i uniwersyteckie ośrodki technologiczne, w których pracuje około 4000 doświadczonych specjalistów. Jest największą tego typu siecią w Europie.


 

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Realizacja: