Jak skutecznie chronić niematerialne dobra firmy - seminarium w Białymstoku

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza do uczestnictwa w seminarium pt: "Jak skutecznie chronić niematerialne dobra firmy? Co zrobić, kiedy inni bezprawnie wykorzystali nasz pomysł?", które odbędzie się 9 marca 2010 r. (wtorek) w Białymstoku w siedzibie RCS Sp. z o.o. przy ul. Spółdzielczej 8.

Seminarium będzie prowadzone przez pracownika Urzędu Patentowego RP, praktyka w dziedzinie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej oraz v-ce Dziekana Okręgu Podlaskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych i v-ce Prezesa Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Podczas seminarium zostaną przedstawione zagadnienia związane z ochroną wynalazków, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych i znaków towarowych oraz zagadnienia związane z naruszeniem praw wyłącznych.

Seminarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw.

Kartę zgłoszenia (69kB) prosimy przesłać faksem na numer 85 7408685, e-mailem: zajkowska@pfrr.pl albo pocztą (Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. Starobojarska 15, 15-073 Białystok) do dnia 05.03.2010r. W karcie zgłoszenia proszę wpisać osobę, która weźmie udział w seminarium informacyjnym. 

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona (20 miejsc). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu
Centrum Informacji IPR
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Dodatkowych informacji udziela Pani Wioletta Zajkowska, tel. 85 740 86 89, e-mail: zajkowska@pfrr.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.

Program seminarium (70kB)


 

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Realizacja: