Seminarium online organizowanego przez China IPR SME Helpdesk, 29.03.2012r.

Przedsiębiorco, czy wiesz, że Chiny są jednym z niewielu krajów, które badają towary eksportowane jak również importowane? Mają prawo do konfiskaty podrobionych dóbr, nakładania grzywny na sprawców nadużyć oraz wszczęcia postępowania karnego na rzecz firm zagranicznych, łamiących prawo własności przemysłowej poprzez wwożenie i wywożenie podrobionych towarów na rynek chiński.

China IPR SME Helpdesk organizuje bezpłatne, praktyczne i zorientowane na potrzeby przedsiębiorstw internetowe seminaria, prowadzone przez międzynarodowych ekspertów z dziedziny własności intelektualnej (IPR). Podejmują oni kluczowe aspekty ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej istotne dla europejskich przedsiębiorców prowadzących współpracę gospodarczą z Chinami.

Najbliższe seminarium odbędzie się 29.03.2012 - szczegółowe informacje tutaj.

Program seminarium:

  • 10:30-10:35 - Wprowadzenie
  • 10:35-11:15 - Prezentacja eksperta, Huang Hui
  • 11:15-11:45 - Dyskusja (możliwość zadawania pytań on-line)

Seminaria są prowadzone w języku angielskim.

Seminaria są skierowane do europejskich mikro,małych i średnich przedsiębiorstw oraz pośredników MŚP (w tym ambasad UE). Seminaria są całkowicie bezpłatne. Wymagana wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji o seminariach organizowanych przez China IPR SME Helpdesk oraz krótki przewodnik, jak wziąć udział w seminarium: przewodnik (ang.)

Opracowała:

Wioletta Zajkowska
BISNEP
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego


 

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Realizacja: