Zaproszenie na konferencję: "Jak skutecznie chronić niematerialne dobra firmy przed bezprawnym naruszeniem?"

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję "Jak skutecznie chronić niematerialne dobra firmy przed bezprawnym naruszeniem?", która odbędzie się 25 czerwca 2010 r. w Białymstoku w Hotelu Branicki, ul. Zamenhofa 25.

Tematem konferencji będą zagadnienia ochrony własności przemysłowej, a w szczególności formy prawne oraz procedury uzyskania ochrony dla posiadanych przez przedsiębiorców pomysłów, wynalazków, wzorów przemysłowych oraz wzorów użytkowych. Na spotkaniu uzyskają Państwo wiedzę na temat korzyści płynących z wykorzystania ochrony prawnej pomysłów oraz w jaki sposób ochrona prawna wartości niematerialnych i prawnych wpływa na podniesienie wartości firmy.

Spotkanie będzie prowadzone przez rzeczników patentowych, którzy są praktykami w dziedzinie ochrony własności intelektualnej i przemysłowej oraz posiadają profesjonalną wiedzę i doświadczenie z zakresu procedur ochrony własności przemysłowej.

Podczas konferencji uczestnicy zapoznają się z praktycznymi aspektami ochrony wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych oraz znaków towarowych. Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedsiębiorców, prawników oraz wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.

Więcej informacji udziela Pani Wioletta Zajkowska, tel. 85 740 86 89, e-mail: zajkowska@pfrr.pl.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie uzupełnionej karty zgłoszenia (102kB) do 24.06.2010r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program Konferencji (105kB)


 

Dotacje na innowacje
Inwestujemy w Waszą przyszłość

Realizacja: